Judita @ nutričná špecialistka

Som prvá slovenská vyštudovaná nutričná špecialistka a svoje zdravotnícke vzdelanie som získala štúdiom na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne.

V roku 2014 som v Prešove otvorila výživovú poradňu ,v ktorej sa okrem klasickej redukcie hmotnosti venujem aj liečebnej výžive.  Od začiatku roku 2015 som vstúpila do projektu „Mojobed“ ako výživová a nutričná poradkyňa a blogerka.

Pracujem s ľuďmi trpiacimi rôznymi ochoreniami, ktoré ovplyvňujú ich stravovanie: Od diabetikov či celiatikov na bezlepkovej diéte cez klientov s rôznymi druhmi tráviacich ťažkostí a s metabolickými poruchami, až po klientov trpiacich vzácnymi či menej vzácnymi potravinovými alergiami.

Základom mojej práce sú vedecké poznatky, ktoré sa pri konzultáciách so svojimi klientmi snažím doplniť o tú správnu motiváciu, pevnú ruku a zároveň vždy ľudský a ústretový prístup. Všetky výsledky dlhodobej snahy a pevnej vôle mojich zverencov sú podchytené a hodnotené špičkovými prístrojmi, ktoré vo svojej praxi denne využívam.